Magyarország ( Nagy Lajos Gimn.) – Görögország 65:61 (16:14;13:16;14:19,22:12)
            Kezdő: Galambos Mátyás 4, Popgyákunik Balázs 15, Bereczki Márk 4, Golomán     György 20, Zrínyi Viktor 16/3
            Cserék: Zsámár Dániel, Kozma Márk (-), Nagy Márton, Zábó Dániel (-), Gőczi Norbert 4,
            Németh Armand 2, Szanati Gergő.

Hatalmas hangulatú mérkőzésen, végig nagyot küzdve, okos kosárlabdázással és az utolsó      negyed remek védekezésével nagyon fontos győzelmet arattunk. A torna meglepetés győzelmét arattuk.

Magyarország ( Nagy Lajos Gimn.) – Ausztria 82:61 (15:14;19:20;31:13; 17:14)
            Kezdő: Galambos Mátyás 2, Popgyákunik Balázs 13, Bereczki Márk 13, Golomán   György 23, Zrínyi Viktor 21/3
            Cserék: Zsámár Dániel (-), Kozma Márk (-), Nagy Márton (-), Zábó Dániel 2, Gőczi           Norbert 2, Németh Armand 6, Szanati Gergő (-).

A harmadik negyedben mutatott szenzációs védekező és támadó játékával a csapat     eldöntötte a mérkőzést.

Magyarország ( Nagy Lajos Gimn.) – Lettország 76:40 (21:8;24:11;22:14; 9:7)

Kezdő: Galambos Mátyás 4, Popgyákunik Balázs 11, Bereczki Márk 11, Golomán    György 19, Zrínyi Viktor 8
            Cserék: Zsámár Dániel 2,Kozma Márk 4, Nagy Márton(-), Zábó Dániel 4, Gőczi Norbert 4,            Németh Armand 9/3, Szanati Gergő (-).
            Nem volt technikai tudásban egy súlycsoportban a két csapat.

1-6 keresztjáték:
            Szerbia- Magyarország ( Nagy Lajos Gimnázium) 89:59 ( 20:10, 30:11; 10:19; 29:19)

Kezdő: Galambos Mátyás (-), Popgyákunik Balázs 12, Bereczki Márk 2, Golomán György   14, Zrínyi Viktor 21/6
            Cserék: Zsámár Dániel, Kozma Márk 2, Nagy Márton, Zábó Dániel 2, Gőczi Norbert (-)
            Németh Armand 4, Szanati Gergő.

Az első félidő kishitűsége meghatározta az egész mérkőzés kimenetelét. A második      félidőben tudásukhoz mérten játszottak a fiúk.

Törökország- Magyarország ( Nagy Lajos Gimn.) 94:67 ( 31:15; 19:12; 21:24; 23:16)

Kezdő: Galambos Mátyás 10/6, Popgyákunik Balázs 13, Bereczki Márk 5/3, Golomán         György 6, Zrínyi Viktor 15/6
            Cserék: Zsámár Dániel (-), Kozma Márk 4, Nagy Márton, Zábó Dániel (-), Gőczi Norbert (-), Németh Armand 14, Szanati Gergő (-).

A torna favoritja ellen küzdelmes mérkőzést vívtunk. A fizika fölényükkel igazán nem    tudtunk mit kezdeni. A hozzáállással azonban nem volt gond a fiúknál, mutatja a  3. negyed eredménye is.

Az 5. helyért:

Magyarország ( Nagy Lajos Gimn.) – Franciaország 55:64 (18:14; 14:15; 16:14; 7:21)

Kezdő: Galambos Mátyás 2, Popgyákunik Balázs 9, Bereczki Márk 2, Golomán       György 21,      Zrínyi Viktor 13
            Cserék: Zsámár Dániel, Kozma Márk 1, Nagy Márton, Zábó Dániel , Gőczi Norbert (-),      Németh Armand 7/3, Szanati Gergő .
            Nyerhető meccset bukott el a csapat, a 4. negyedbeli érthetetlen rövidzárlat miatt.

Köszönjük a támogatóknak, az MDSZ-nek és a  gyerekekkel dolgozó edzőknek: Váradi        Kornélnak, Svajda Gábornak, Hencsey Tamásnak a támogatásukat és munkájukat.
            Nagyszerű sikert értünk el, mely minden idők legjobb középiskolai eredménye a  Középiskolás világbajnokságok történetében.

KÉP

Felső sor: Németh András(játékvezető), Svajda Gábor (edző), Németh Armand, Zábó           Dániel, Zrínyi Viktor, Golomán György, Szanati Gergő, Popgyákunik Balázs, Németh Attila (testnevelő), Szavvaz (csoport kisérő)

Alsó sor: Gőczi Norbert, Kozma Márk, Bereczki Márk, Galambos Mátyás, Nagy Márton,    Zsámár Dániel, Váradiné Szarka Ildikó ( testnevelő, edző).

A beszámolót Váradiné Szarka Ildikó tanárnő küldte.
Ismételten csak GRATULÁLNI  tudunk ehhez a remek teljesítményhez és hasonlóan sikeres folytatást kívánunk!!!!!